פוליש מצקועי לכל סוגי הרצפות - החברה לניקיון ואחזקה
15528
rtl,page,page-id-15528,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

פוליש – ניקוי והברקת רצפות

החברה לניקיון ואחזקה בהנהלת אייל שושני מספקת שירותי פוליש מתקדמים לסקטור העסקי ולמגזר הפרטי. השירות ניתן מאזור אשדוד ועד רעננה ומבטיח תוצאה מושלמת של רצפה בוהקת, נקייה וריחנית לאורך זמן.

מה אנו מבטיחים לכם?

שירותי פוליש הם שירותי ניקוי והברקת רצפות. השירות ניתן על ידי הצוות המקצועי של החברה לניקיון ואחזקה וכולל שימוש בחומרים איכותיים שאינם מסוכנים לסביבה וציוד מתקדם המיועד לסוגים שונים של פוליש. אנו מבטיחים ללקוחותינו שירות מקצועי בסטנדרטיים בינלאומיים ותוצאה משביעת רצון.

חברתנו מקפידה על עמידה בלוחות זמנים. אבחון והתאמה נכונה של סוג הפוליש לסוג הרצפה, דייקנות, הגינות, אמינות ויחס אישי הכולל מענה על כל שאלה לפני, בעת ולאחר סיום תהליך ניקוי והברקת הרצפות. בסיום הניקוי והברקת הרצפות, הצוות המקצועי של החברה יספק הסבר מדויק גבי התחזוקה הנדרשת וזאת על מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן.

שירות פוליש ווקס

פוליש ווקס מוכר ומשרת את הציבור זה שנים.  זה מתבצע על ידי מכונת חידוש רצפות מיוחדת וצוות מומחים בעלי ניסיון רב שנים בתחום הפוליש. השלב הראשון של התהליך הוא שפשוף הרצפה על ידי מכונה מיוחדת והשלב השני הוא משיחת הרצפה בווקס מיוחד, המעניק לרצפה את אותו מראה מבריק ומרשים בו אתם מעוניינים.

היתרונות של שירות פוליש ווקס באים לידי ביטוי במחירים נמוכים, (בהשוואה אל סוגים אחרים של פוליש), ובמראה המרשים והמבהיק של הרצפה. החסרונות הם הרצפה החלקה שמחייבת זהירות והעובדה שהתוצאות המרשימות של ניקוי והברקת רצפות מסוג ווקס מחזיקות מעמד לתקופת זמן קצרה יותר משאר סוגי הפוליש.

פוליש

יותר ויותר אנשים בוחרים בסוג זה של פוליש, משום האפקטיביות שלו לאורך זמן והמראה המרשים אותו הוא מותיר. בחברתנו ההברקה נעשית על ידי מכונת פוליש מיוחדת, לה מצמידים צמר פלדה. במקביל נעשה שימוש בחומר מגנזיום מיוחד לרצפות המוחדר במספר שלבים לשכבה העליונה של הרצפה. פעולות אלו מובילות לתוצאות נפלאות של רצפה בוהקת ומרשימה לאורך זמן. בנוסף, סוג זה של פוליש מגן על הרצפה ואינו מותיר סימנים או שריטות במצבים של גרירת רהיטים על הרצפה. ההמלצה היא לחזור על התהליך מדי שלוש עד חמש שנים.

ניקוי ספותניקוי שטיחים

מעוניינים לדעת פרטים נוספים? מעוניינים בהצעת מחיר אטרקטיבית? השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם