ניקוי ריפודי רכב החל מ400 ש"ח | החברה לניקיון ואחזקה
15522
rtl,page,page-id-15522,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

ניקוי ריפודי רכב

החברה לניקיון ואחזקה מספקת שירות ניקוי ריפודי רכב מהיר ומקצועי, המתבצע על ידי צוות מומחים בעלי ניסיון וותק רב בתחום. המומחים בחברתנו בוחנים את ריפוד הרכב, מאבחנים את רמת הלכלוך של הריפוד ומתאימים לבעלי הרכבים את הפתרון האידאלי המוביל לתוצאה האולטימטיבית: ריפוד נקי וריחני ושביעות רצונם של לקוחותינו.

מי זקוק לשירות?

כל אדם שבבעלותו רכב זקוק לשירות ניקוי ריפודי רכב. השירות מיועד למגזר הפרטי ולסקטור העסקי, אם מדובר על חברות ליסינג, הסעות ועסקים נוספים שבבעלותם צי רכבים.

הצוות בחברתנו מגיע למקום העבודה או לביתו של הלקוח והשירות ניתן מאזור רעננה בצפון ועד אשדוד בדרום. המטרות העיקריות של ניקוי ריפודי רכב הן:

 

  • ניקיון- ריפודי רכבים מאובקים, עם ריח לא נעים של סיגריות, כתמי שתייה ועוד
  • אסתטיקה – ככל שריפודי הרכב יהיו נקיים, כך גם התחושה תהיה טובה יותר וברכב יהיה ריח נעים.

 

המטרה של החברה לניקיון ואחזקה היא לספק שירות ניקוי ריפודי רכב שיאפשרו לכם ליהנות מטיולים ארוכים ברכב ולהתגאות בעובדה שאתם בעליהם של רכב נקי ואסתטי.

ניקוי ריפודי רכב

ניקוי ריפודי רכב

החברה לניקיון ואחזקה מספקת שירות כולל בכל הקשור אל ניקוי ריפודי רכבים. השירות כולל:

  • ייעוץ- החברה מספקת ייעוץ ללא עלות על ידי מומחים
  • אבחון- אנו מספקים אבחון של ריפודי הרכב וחוות דעת מקצועית.
  • הצעת מחיר- ההצעה שלנו כוללת שירות ניקוי ריפודי רכב מ- א’ עד ת’ שכולל מע”מ.
  • ניקוי- הניקוי נעשה על ידי צוות מומחים בתחום ריפודי רכבים מעור ומחומרים אחרים. הניקוי כולל ניקוי בסיסי, חיטוי על ידי חומרים מתאימים, הסרת כתמים ונטרול ריחות שדבקו בריפוד.

 

אייל שושני, מנהל החברה לניקיון ואחזקה מאגד ניסיון רב בתחום ניקוי ריפודים מכל הסוגים, כולל ריפודי רכבים. שושני עבר הכשרה בארצות הברית והביא לארץ שיטות ניקוי חדישות, ציוד חדיש וחומרי ניקוי איכותיים. המטרה של שושני והצוות של החברה היא להבטיח ללקוחותיו את הניקוי היסודי והמקצועי ביותר, תוך מתן יחס אישי, התאמת סוג הניקוי לסוג הריפוד ומחירים אטרקטיביים.

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו לקבלת ייעוץ חינם והצעה אטרקטיבית