ניקוי מזרונים עם אחריות על העבודה וחיטוי 💤 החברה לניקיון ואחזקה
15508
rtl,page,page-id-15508,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

ניקוי מזרונים

החברה לניקיון ואחזקה מספקת שירות ניקוי מזרונים בביתכם. החברה מציעה לכל לקוחותיה ניקוי יסודי על ידי טכנולוגיות ניקוי מתקדמות, מכשירים חדישים ושימוש בחומרי ניקיון שאינם מסוכנים לסביבה. אנו יודעים כי למזרן עליו לקוחותינו שוכבים, תפקיד חשוב מאוד לאיכות השינה ובריאותם, ועל כן אנו שמים דגש כפול ומכופל על אבחון קפדני וניקוי המותאם לסוג ומצב המזרנים בביתכם.

ניקוי מזרונים – מדוע אתם זקוקים לשירות?

בני אדם מבלים שליש מחייהם בשכיבה על מיטות ומזרונים, וגם ישיבה על ספות וכורסאות, על כן חשוב מאוד להקפיד על ניקוי מזרונים ורהיטים אלו. רוב האנשים מסתמכים על כך שהמזרון עליו הם ישנים נקי מאבק, חיידקים ועובש שנגרמו על ידי זיעה, רטיבות, הפרשות ובלאי של המזרון. בכדי להבטיח את כל אלו, חובה לשכור שירותי ניקוי מזרונים מחברה מקצועית פעם עד פעמיים בשנה. זיעה, כתמים, אבק, עובש ועוד, מצטברים בקלות ובמהירות על גבי מזרון.

החברה לניקיון ואחזקה מציעה לכם ליהנות משירות מהיר ומקצועי של צוות מיומן בתחום ניקוי מזרנים

החברה לניקיון ואחזקה – תהליך ניקוי מזרונים

 • הכנה ראשונית- השלב הראשון תמיד יהיה אבחון של סוג המזרן וההחלטה באשר לסוג הניקוי והחומרים האפקטיביים ביותר למטרה זו.
 • חומרי ניקוי מזרונים – התזת חומרים מיוחדים שתפקידם לחדור אל צידו הפנימי של המזרן והפרדת הלכלוך, השומנים והאבק מהמזרון. לאחר מכן, מתבצעת יניקה של חומרי הניקוי על ידי ציוד מיוחד שאוסף את כל החומר והלכלוך שהצטבר במזרן.
 • חיטוי וניקוי- השלב השלישי הוא חיטוי המזרן על ידי חומרים מיוחדים שתפקידם להשמיד את כל הבקטריות שהתאספו במזרון, שפיכה של חומר מיוחד נוגד חיידקים, שמפו מיוחד ויניקה או שאיבה של כל החומרים לאחר מכן.
 • Before-ניקוי מזרון
  After-ניקוי מזרון
  לפניניקוי מזרוןאחרי

ניקוי מזרונים – מה תקבלו מאיתנו?

 • חדשנות – אנו משתמשים בטכנולוגיות החדישות והיעילות ביותר לניקוי מזרונים
 • ציוד משוכלל- החברה לניקיון ואחזקה משתמשת בציוד משוכלל ואיכותי של מכונות הזרקה ויניקה
 • חומרים – 95% מחומרי הניקוי, החיטוי והשימור בהם אנו משתמשים ירוקים. החומרים בטיחותיים לכל בני המשפחה, חיות המחמד והסביבה הקרובה, כך שניתן להישאר בבית במשך הניקוי.
 • שירות ללא עלות- אנו מספקים למתעניינים בשירות ניקוי שטיחים “דיאגנוזה” של המזרון ללא עלות וללא שום התחייבות. נציג החברה מגיע, בודק את המזרנים בבית, מספק ללקוח מידע אודות תוצאות הניקוי והלקוח מקבל החלטה האם לשכור את שירותי החברה, בזמנו הפנוי.
 • מקצועיות- הצוות שלנו עובר הכשרות מדי תקופה. בעלי החברה אייל שושני למד את התחום על בוריו אצל מקצוענים בחו”ל וכיום משתמשת החברה בטכנולוגיות ושיטות מתקדמות בתחום ניקוי מזרנים, שטיחים, ריפודים ועוד

ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים מעוניינים בשירות אבחון? רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת?