ניקוי כורסאות החל מ150 ש"ח כולל אחריות - החברה לניקיון ואחזקה
15516
rtl,page,page-id-15516,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

ניקוי כורסאות

החברה לניקיון ואחזקה בהנהלת אייל שושני מספקת שירות ניקוי כורסאות לסקטור העסקי והפרטי. אנו מבטיחים מקצועיות, אמינות, דייקנות, יחס אישי ותוצאה משביעת רצון של ספות וכורסאות נקיות וריחניות.

ניקוי כורסאות – החברה לניקיון ואחזקה

ניקוי כורסאות מתבצע על ידי צוות מומחים אמין ובעל ניסיון המועסק בחברה לניקיון ואחזקה. מנהל החברה ובעליה, אייל שושני, עושה שימוש בטכנולוגיות ושיטות ניקוי חדישות אליהם התוודע בעת הכשרתו הבינלאומית בתחום.

 

החומרים בהם משתמשת החברה הינם ירוקים ואינם מסוכנים למשפחה, לחיות המחמד ולסביבה. פעולת ניקוי כורסאות וספות תיעשה מדי תקופה, וזאת על מנת להחזיר את הברק לספה ולפתור מצבים של כתמים על הריפוד. ניקוי כורסאות דומה לניקוי ספות, שכן מדובר על ניקוי הריפוד. ההבדל בא לידי ביטוי בשטח הניקוי וברמות הקושי של קיפולי הכורסא.

 

הצוות המקצועי והמיומן בחברתנו מכיר את האזורים הבעייתיים של כל כורסה, ומבין כיצד יש לנקות את אזורי הקיפולים בכורסאות, לצד ביצוע יניקה על ידי מיכון חדשני המאפשר גישה אל האזורים המוחבאים בכורסה או בספה.

שלבי עבודה  – ניקוי כורסאות

ניקוי כורסאות

  • אבחון- הצעד הראשון של צוות החברה לניקיון ואחזקה, יהיה אבחון של סוג הספה, הגיל שלה, הריפודים, סוג הסיבים ואומדן הנזקים שנגרמו לה.
  • התאמה- בהתאם לכל אלו תותאם שיטת הניקוי האפקטיבית ביותר וייבחרו חומרי הניקוי המתאימים לסוג הריפוד והסיבים שלה.
  • שיטת ניקוי- הניקוי יעשה על ידי מכונת הזרקה ויניקה שמופעלת על ידי אנשי המקצוע המומחים של החברה. תחילת הניקוי יהיה בהתזה בלחץ גבוה של חומרי ניקוי המתאים לספה או לכורסא. לאחר מכן תתבצע יניקה של חומר הניקוי והלכלוך שבספה או בכורסה.
  • סיום- בסיום תהליך הניקוי הספות וכורסאות יהיו לחים ולכן חשוב מאוד לא לשבת עליהם, אלא לתת להם להתייבש מינימום 12 שעות.

 

אם עד היום ניקוי ספות וכורסאות הצריכו מאמץ גדול מאוד של אנשי המקצוע, כיום המכונות החדישות, הידע הרב בתפעול הציוד החדיש וחומרי הניקוי האיכותיים, הם שהופכים את העבודה לקלה ומהירה יותר ואת התוצאה לאפקטיבית ומרשימה יותר.

ניקוי כורסאות עור

החברה לניקיון ואחזקה בבעלותו של אייל שושני מבצעת ניקוי ספות וכורסאות בריפוד בד או עור, בבית או בבית העסק. ניקוי כורסאות וספות מעור מחייב ידע, מקצועיות וניסיון.

ניקוי הספות והכורסאות יעשה על ידי חומרי ניקוי מיוחדים שתפקידם להמיס את השומנים בספה והאבק. לאחר מכן, הריהוט יימרח בקרם שירכך וישמור על הרכות של ריפוד העור, דבר המונע סדקים בעור הספה ועמידות העור לאורך זמן.

החברה לניקיון ואחזקה מספקת שירות ניקוי ספות וכורסאות מבד וסוגים שונים של עור. ליצירת קשר והצעת מחיר אטרקטיבית