נטרול ריחות 🌍 לספות, שטיחים, מזרנים מקצועי החברה לניקיון וחזקה
15512
rtl,page,page-id-15512,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

נטרול ריחות

החברה לניקיון ואחזקה בבעלות אייל שושני, מספקת שירות נטרול ריחות משטיחים, ריפודים ומזרנים. השירות מיועד לסקטור העסקי ולקוחות המגזר הפרטי. נטרול ריחות מתבצע בבית העסק ו/או בביתו של הלקוח, דבר שמאפשר טיפול מהיר, מקצועי לצד הנאה מרובה מהתוצאות תוך פרק זמן קצר.

נטרול ריחות – תפקיד הריח בחיינו

חוש הריח הוא אחד מחמשת החושים של האדם וככזה הוא חשוב מאוד בחיי כל אחד ואחת מאיתנו. ריחות של מקומות, שטיחים, חפצים, מוצרים וריהוט נחרטים בזיכרון לאורך זמן ומשפיעים על חיינו. ריחות מזינים את הנוסטלגיה שלנו והרושם הראשוני אותו מקבלים אודות אדם או מקום מסוים. חוש הריח והשפעתו כה חזקים, עד כי בית בו אין ריח טוב נתפס לעיתים כבית שזקוק בדחיפות לניקוי יסודי ומשרד בו ריח הספות והשטיחים אינו חדש ונעים, יותיר לעיתים רושם של בית עסק מיושן שבעליו אינו משקיע בהיבט האסתטי החשוב כל כך לעסק. שירות נטרול ריחות אותו מספק צוות מנוסה בתחום, מהווה את הפתרון היעיל ביותר.

נטרול ריחות – סוגי ריחות

יש ריחות רבים שנוצרים כתוצאה מנסיבות החיים, כמו למשל ריחות של סיגריות, ריח של אחסון ממושך, ריחות של שתייה ומזונות שנשפכו על המזרן, השטיח ועוד. ברגע בו מבחינים בריח או שומעים הערה של מישהו  בדבר ריח לא טוב בבית או במשרד, זה הרגע לשכור את שירותיה של חברה לניקיון המספקת שרות של ניקוי ספות , שתבטיח לכם חיטוי ונטרול ריחות רעים. החברה לניקיון ולאחזקה בהנהלת אייל שושני, שמה לה למטרה לחטא ולנטרל ריחות במקצועיות חסרת פשרות ולשביעות רצון לקוחותיה. איכות השרות בחברתנו נמדדת ראשית כל על ידי שביעות רצונו של הלקוח, המשולבת במקצועיות אנשי הצוות.

נטרול ריחות

 

שירות טיפול נטרול ריחות – מה מקבלים?

  • אבחון – אבחון המוצר או הריהוט וקביעה בדבר השיטה המתאימה ביותר למטרת חיטוי ונטרול.
  • צוות – אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר בתחום ובראשם אייל שושני, בעל הכשרה בינלאומית בתחום. הצוות יבצע התאמה מקצועית של שיטת הניקוי המובילה לתוצאה מושלמת.
  • חומרי גלם- כל חומרי הגלם איכותיים ומאושרים לשימוש. חומרי הגלם ידידותיים לסביבה.
  • ציוד- חדיש ומשוכלל המאפשר את קבלת התוצאה הטובה ביותר, תוך עמידה בסטנדרטים בינלאומיים הגבוהים ביותר.
  • הדרכה- בסיום התהליך יספק נציג החברה הוראות וטיפים בדבר תחזוקה נכונה.

 

שירות טיפול נטרול ריחות של “החברה לניקיון ואחזקה”, יחזיר את אותו ריח נעים שאפיין את השטיח או הרהיט בעת קנייתו. אנחנו ננטרל את הריח הרע מהבסיס, על ידי חיטוי וניקוי יסודיים המותאמים לסוג הבעיה.

החברה לניקיון ואחזקה מציעה ללקוחותיה שיטות חדשניות לנטרול ריחות בריפוד, שטיחים ומזרנים