טיפול דוחה כתמים 🛡️ לספות שטיחים וריפודי רכב | החברה לניקיון
15490
rtl,page,page-id-15490,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

טיפול דוחה כתמים

הזמינו עוד היום טיפול דוחה כתמים מיוחד שנלחם בכתמים הקשים ביותר

טיפול דוחה כתמים ייחודי ומתקדם אותו מציעה החברה לניקיון ואחזקה, מאפשר לכם להימנע מכתמים עיקשים המופיעים על גבי הריפוד. מהיום אין צורך להקדיש זמן בניקוי הכתמים, משום שניתן להימנע מהם מבעוד מועד . טיפול נכון, מקצועי ויעיל, מגן על הריפוד שלכם לאורך זמן.

גם אם הילדים שלכם שכחו לשטוף ידיים לפני שהם מרחו קטשופ על הריפוד וגם אם כוס הקפה החליקה לכם מהיד ונספגה בריפוד, חברתנו עתידה להסיר את הכתמים ולהשוות לריפוד את המראה הטבעי שאפיין אותו בתחילת דרכו.

טיפול דוחה כתמים – מה אנחנו מציעים לכם

חברתנו שמה דגש רב אחר שירות מקצועי ואיכותי בסטנדרטים בינלאומיים. שביעות רצון לקוחותינו עומד בראש סדר העדיפויות ועל כן צוות העובדים דואג שהריפוד שלכם יהיה מבריק ונקי מיד בסיום הטיפול ובמקביל נדאג לערוך טיפול דוחה כתמים שיסייע לכם לשמור על התוצאה לאורך זמן.

לאחר ניקוי ספות  אנו יוצרים שכבת הגנה בלתי נראית שאינה פוגמת במראה או מרקם הבד. הציפוי מונע את חלחול הנוזל (הכתם) אל סיבי הריפוד. יונים חיוביים המצויים בחומרים בהם משתמשת חברתנו, מתחברים אל היונים השליליים בממוקמים בריפוד ומונעים את חלחול הנוזל אל הריפוד שלכם.

תהליך הניקוי בחברתנו

צוות מקצועי מיומן ומוכשר לביצוע העבודה מגיע אל המקום הנדרש ומבצע על גבי הריפוד ריסוס המכיל חומרי הגנה. מרגע סיום העבודה על החומר להתייבש למשך כ- 10 דקות במהלכן אין אתם יכולים להשתמש בריפוד. בחלוף עשר הדקות, הנכם יכולים לחזור ולהשתמש בריהוט כאתמול שלשום. שימו לב כי קיים הבדל בין החומר בו משתמשים לריפוד בהיר לבין החומר בו נכון להשתמש בריפוד צבעוני ועל כן חשוב לעדכן מבעוד מועד את הצוות המקצועי בצבע הריפוד.

טיפול דוחה כתמים אותו מעניקה חברתנו עמיד לאורך שנה, אך עליכם להישמע להוראות השימור והאחזקה אותם יעניק לכם הצוות המקצועי בחברתנו.

טיפול דוחה כתמים לספות – טיפול דוחה כתמים לשטיחים – טיפול דוחה כתמים לריפודי רכב

טיפול דוחה כתמים

החברה לניקיון ואחזקה מזמינה אתכם להיפרד מהכתם לשלום ולא להתראות